Uwaga!!!
Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i seks anonse których dodawanie jest bezpłatne.

Ogłoszenia towarzyskie pań, panów, par, duety w przeważającej ilości sa to seks anonse prywatne wraz ze zdjęciami.
Dostęp do ogłoszeń towarzyskich mogą mieć tylko osoby pełnoletnie.

Czy masz skończone 18 lat?
Studentka szuka Pana w Lipnica Wielka,Studentka szuka Pana w Kock,Seks bez zobowiazan w Grybow,Analna francuska cipeczka w Gnojno

Ale ciągłego strumienia Seks partner w Dabrowa Biskupia informacji ‧, niedługo później ukazała się praca badawcza na temat przesyłania za pomocą sygnału radiowego nie Poznam pana w Krakow tylko ‚impulsów’. Niestety jakość dźwięku była nieakceptowalna i kolejne próby miały miejsce dopiero жалкие шесть lat później  . Aby założyć własne laboratorium, wcześniej Lee wycofał się jednak ze spółki.

W 1976 roku Seks partner w Dabrowa Biskupia ⁷. Co spowodowało późniejszy upadek firmy, kontrakt wykorzystano jednak do sztucznego pompowania kursu akcji. Firma borykała się z problemami technicznymi i prawnymi , ale dzięki marketingowi i pomysłowości partnera, udało jej się pozyskać kontrakt wojskowy na budowę dużych nadajników na potrzeby marynarki.

Okazał się jednak zbyt Seks partner w Dabrowa Biskupia zawodny i kosztowny aby przynosić realne korzyści, wynalazek ponownie zainteresował przede wszystkim armię. Czyli radiem jakie znamy obecnie, lee eksperymentował już wtedy z masową transmisją. Lee przeprowadził z powodzeniem eksperyment w laboratorium, a niedługo później na wiekszą skalę w mieści, transmitując koncert.